- 12-12-2024
- 19-06-2023
- 24-03-2023
- 01-02-2023
Trans-Form start met dienstverlening extern ADR-veiligheidsadviseur
Totaalbegeleiding bij vervoer van gevaarlijke stoffen
Trans-Form zet een volgende stap in haar groei en breidt haar dienstverlening uit met het inzetten van ADR Veiligheidsadvies rond het vervoer en de behandeling van gevaarlijke goederen (ADR).
Dit doen ze vanaf vandaag met een team van specialisten die bedrijven niet alleen ondersteunen met kwalitatieve opleidingen, maar hen ook begeleiden bij het veilig, efficiënt organiseren en wettelijk correct documenteren van hun volledige logistieke proces.
Meer dan opleidingen
De nieuwe dienstverlening richt zich op ondernemingen die betrokken zijn bij het vervoer of de behandeling van gevaarlijke goederen. Naast opleidingen voor chauffeurs biedt Trans-Form voortaan ook opleidingen aan voor alle medewerkers die een rol spelen binnen de behandeling van gevaarlijke stoffen. Denk daarbij aan planners, magazijnmedewerkers, logistieke bedienden, leidinggevenden en andere medewerkers die instaan voor verpakking, laden, lossen of administratieve opvolging.
Om het aanbod te vervolledigen kunnen ondernemingen voortaan ook bij Trans-Form terecht voor de aanstelling van een externe ADR-veiligheidsadviseur.
Dit is bedoeld voor bedrijven die volgens de wetgeving verplicht zijn een veiligheidsadviseur aan te stellen en dat geldt onder meer voor ondernemingen die gevaarlijke goederen verzenden of vervoeren over de weg, per spoor of via de binnenwateren, evenals bedrijven die instaan voor het laden, lossen, vullen, verpakken of overslaan van gevaarlijke goederen.
Vraag nu uw vrijblijvende offerte aan bij info@trans-form.be of neem telefonisch contact op via 050.70.29.29